Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

35 MEDALI KS WOJOWNIK

05 maja, 2021

2 maja 2021 roku to kolejna ważna data w tegorocznych zmaganiach Klubu Sportowego Wojownik. Tego dnia w Świerklanach zjechało się ponad 300 zawodników z 13 klubów Makroregionu Śląsko- Małopolskiego. KS Wojownik reprezentowało 40 zawodników, 2 sędziów oraz trener. Zawody okazały się bardzo udane.

Zawodnicy zajęli II miejsce w klasyfikacji generalnej klubów, zdobyli 35 medali (8 złotych, 11 srebrnych i 16 brązowych) w różnych konkurencjach od układów, przez techniki specjalne po walkę sportową. Wielu zawodników pokazało niesamowity charakter walcząc w wyższych kategoriach wagowych, rywalizując z zawodnikami o lepszych warunkach fizycznych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).