Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

ARIMR „KRAJOWY WEBINAR DOTACJE DLA ROLNICTWA”

06 lipca, 2020
Kłobuck - Urząd miasta / Frees - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kłobuck - Urząd miasta / Frees - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

ARiMR uprzejmie informuje o realizacji spotkań on-line w formie webinariów pt.,,Krajowy webinar DOTACJE DLA ROLNICTWA” kierowanych do beneficjentów oraz zainteresowanych programami pomocowymi.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE OBJĄŁ I ETAP I ODBĘDZIE SIĘ ON 7 LIPCA O GODZ. 12:00

Tematy, które zostały zaproponowane do przedstawienia na webinarium to przede wszystkim projekty inwestycyjne i premiowe:
– modernizacja gospodarstw rolnych (obszar D, nawadnianie)
– restrukturyzacja małych gospodarstw,
– premie dla młodych rolników,
– inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej;
– inne tematy dotyczące danego województwa.

Szkolenie będzie transmitowane na żywo (live-streaming) wraz z możliwością prowadzenia czatu oraz udzielania odpowiedzi na zadawane pytania przez ekspertów ARiMR i Wody Polskie.

Link aktywacyjny:
https://zoom.us/meeting/register-tJ)ucuyrqzMtE9eniobQ-t9MHnXi0YnzQky1
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).