Czwartek, 16 września 2021r. | Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana
Pokaż menu

BOISKO WIELOFUNKCYJNE W ŁOBODNIE ORAZ BIEŻNIA NA OSIR KŁOBUCK Z DOFINANSOWANIEM

23 lipca, 2021

BOISKO WIELOFUNKCYJNE W ŁOBODNIE ORAZ BIEŻNIA NA OSIR KŁOBUCK Z DOFINANSOWANIEM

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosiło listę samorządów, do których trafią środki z programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” - edycja 2021.
Dwa wnioski gminy Kłobuck otrzymają dofinansowanie. Pierwszy to "Budowa boiska wielofunkcyjnego i innych elementów sportowych wraz z zagospodarowaniem terenu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łobodnie" z dofinansowaniem 441 945 zł. Warto nadmienić, że na 710 złożonych wniosków, dofinansowanie otrzymało 156 samorządów, w tym tylko 6 z województwa śląskiego, w gronie których znalazł się wniosek Gminy Kłobuck.  

 

Drugi wniosek pn.: "Przebudowa bieżni i budowa innych elementów lekkoatletycznych na terenie OSiR w Kłobucku" z dofinansowaniem 272 348 zł znalazł się w zaszczytnym gronie 39 wniosków, w tym tylko 3 z województwa śląskiego na 173 złożone.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie Pani Poseł Lidii Burzyńskiej.

Pełna lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych wniosków pod adresem https://www.gov.pl/web/kulturaisport/program-sportowa-polska--edycja-2021
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).