Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

CHCEMY POŁĄCZYĆ SPORT Z BIZNESEM W GMINIE KŁOBUCK

09 lipca, 2020

Partnerskie Kluby Biznesu to nowa inicjatywa w regionie, której celem jest scalenie ze sobą sportu i biznesu. W związku z tym w dniu dzisiejszym odbyło się w tej sprawie spotkanie, na którym prezes Zarządu Radosław Rogiewicz oraz burmistrz Jerzy Zakrzewski przedstawili przedstawicielom klubów sportowych korzyści płynące z uczestnictwa w Klubie Biznesu oraz sposób możliwości pozyskiwania sponsorów do klubu, a także możliwości otrzymania sprzętu sportowego firmy Adidas dla dzieci z biednych rodzin od fundacji ESPA.

Klub Biznesu dla przedsiębiorców to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki czemu firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów lub usług. Klub sportowy zyskuje dzięki temu nowych sponsorów, którzy oprócz świadczeń reklamowych i promocyjnych mają również możliwości biznesowe.

Następnym krokiem będzie spotkanie właścicieli firm, na którym zaprezentują swoją ofertę oraz wskażą jakich kontaktów biznesowych poszukują.

Liczymy na owocną współpracę przedsiębiorców.
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).