Czwartek, 16 września 2021r. | Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana
Pokaż menu

GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO INFORMACYJNY PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

26 lipca, 2021

2 sierpnia br., w Urzędzie Miejskim w Kłobucku, ul. 11 Listopada 6, pok. nr 34 rusza punkt przyjmowania wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze. Obsługą Programu zajmuje się pracownik urzędu – Inspektor Robert Świt, który pełni dyżur w poniedziałek w godzinach od 9.00 do 14.00 oraz we wtorek w godzinach od 10.00 do 15.00, telefonicznie pod nr: 533385619 lub elektronicznie e-mail: .

Informujemy, że wnioski w ramach Programu Czyste Powietrze mogą być składane:
- przez Internet (konieczność posiadania Profilu Zaufanego);
- przez Portal Beneficjenta (gdy wnioskodawca nie posiada Profilu Zaufanego) pod adresem: https://portal.wfosigw.katowice.pl/:

W tym celu należy założyć konto w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Katowicach, wypełnić wniosek w pdf i umieścić go na Portalu Beneficjenta WFOŚiGW Katowice. Tak przygotowany wniosek należy wydrukować, podpisać ręcznie i złożyć wraz z załącznikami w Urzędzie Miejskim w Kłobucku. Urząd rejestruje taki wniosek i przesyła do WFOŚiGW w Katowicach.

- przy pomocy Urzędu Miejskiego w Kłobucku

Również w siedzibie urzędu można skorzystać z pomocy pracownika urzędu. Wniosek jest wypełniany w wymaganym formacie pdf, drukowany, podpisywany przez Wnioskodawcę i przesyłany elektronicznie oraz w wersji papierowej wraz z załącznikami do WFOŚiGW w Katowicach.

Osoby, które chcą skorzystać z pomocy proszone są o wcześniejsze umówienie terminu wizyty pod nr telefonu: 533385619 lub mailowo: .

Wizyty osobiste w punkcie odbywają się według następujących zasad:

- przyjmujemy osoby jedynie zapisane wcześniej na wizytę (nie będzie możliwości przyjścia "z drogi", gdyż czas między wizytami wykorzystywany będzie do wietrzenia pomieszczenia);
- na wizycie prosimy ubierać maseczki;
- przed wejściem prosimy o dezynfekcję dłoni;
- prosimy o posiadanie własnego długopisu;
- na korytarzu prosimy zachować zalecane odległości między sobą.

Wnioski są rozpatrywane przez WFOŚiGW w Katowicach. Informacje o rozpatrzeniu wniosku przekazywane są wnioskodawcy za pośrednictwem Portalu Beneficjenta, mailowo lub korespondencyjnie.

Złożenie wniosku nie jest gwarancją otrzymania dotacji!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.wfosigw.katowice.pl/oferta-dla-osob-fizycznych/program-czyste-powietrze.html

 

 
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).