Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

ILUMINACJE ŚWIĄTECZNE W GMINIE KŁOBUCK

22 grudnia, 2020

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, co tradycyjnie już, podkreśla specjalna, świąteczna dekoracja, którą można zobaczyć na ulicach, rondach i skwerach Gminy Kłobuck.

Jak co roku w gminie zabłysły iluminacje świąteczno-bożonarodzeniowe. Na Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku stanęła, podobnie jak w ubiegłym roku - wielka choinka, a obok ogromna bombka bożonarodzeniowa z oświetleniem LED.  Iluminacje świąteczne zostały zamontowane również na słupach oświetlenia ulicznego w mieście Kłobuck oraz w sołectwach gminy.

Zapraszamy do fotorelacji autorstwa Krzysztofa Świtalskiego KSW FOTO

 
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).