Środa, 28 lipca 2021r. | Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Pokaż menu

NOWY SOŁTYS W SOŁECTWIE LGOTA

17 czerwca, 2021

Dnia 16 czerwca 2021 r.  odbyło się zebranie wiejskie w miejscowości Lgota. Celem spotkania był wybór nowego sołtysa. Poprzedni Sołtys Lech Chłąd zrezygnował z pełnienia funkcji, którą nieprzerwanie sprawował od kilkunastu lat.  Na zebraniu zaproponowano jednego kandydata, który w wyniku głosowania, wygrał większością głosów. Tym samym nowym Sołtysem Sołectwa Lgota została Pani Krystyna Błaszczyk-Kapuścińska.

W spotkaniu, na którym zachowano reżim sanitarny uczestniczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który jednocześnie pełnił funkcję przewodniczącego zebrania.

Nowo wybranemu Sołtysowi składamy gratulacje i życzymy owocnej współpracy z radą sołecką, mieszkańcami i pozostałymi organizacjami.
Natomiast Sołtysowi Lechowi Chłądowi życzymy przede wszystkim zdrowia i dziękujemy za dotychczasową wieloletnią współpracę.
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).