Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

NOWY SOŁTYS W SOŁECTWIE PRZYBYŁÓW

15 września, 2021

Dnia 15 września 2021 r.  odbyło się zebranie wiejskie w miejscowości Przybyłów. Celem spotkania był wybór nowego sołtysa. Poprzedni Sołtys Pani Agata Polak zrezygnowała z pełnienia funkcji.  Na zebraniu zaproponowano jednego kandydata, który w wyniku głosowania, wygrał większością głosów. Tym samym nowym Sołtysem Sołectwa Przybyłów została Pani Ewelina Borecka.

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który jednocześnie pełnił funkcję przewodniczącego zebrania.

Nowo wybranemu Sołtysowi składamy gratulacje i życzymy owocnej współpracy z radą sołecką, mieszkańcami i pozostałymi organizacjami.
Natomiast ustępującemu Sołtysowi życzymy przede wszystkim zdrowia i dziękujemy za dotychczasową współpracę.
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).