Czwartek, 26 listopada 2020r. | Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada
Pokaż menu

OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI

15 października, 2020

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku  mogą już korzystać z nowoczesnej zielonej pracowni. Zielona Pracownia została uroczyście otwarta w środę 14 października.

Dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na kwotę prawie 40 tyś. zł oraz wsparciu Gminy Kłobuck stara pracownia przeszła kapitalny remont. Sala została wyremontowana, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, multimedialny oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne. Wszystko po to, aby rozwijać wiedzę na temat ekologii oraz ochrony przyrody w szerszym znaczeniu, ale także pokazywać wartości przyrodnicze otoczenia im najbliższego.

Zielona Pracownia w SP nr 1 w Kłobucku jest i będzie miejscem, gdzie prócz realizacji podstawy programowej z geografii, biologii czy chemii uczniowie będą mogli rozwijać zainteresowania i talenty, zgłębiać wiedzę i nabywać nowych umiejętności.

 
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).