Niedziela, 24 stycznia 2021r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

19 czerwca, 2020

W dniu 19 czerwca br. zostały zakończone prace związane z wprowadzeniem zmiany organizacji ruchu mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach gminnych, ulicy Armii Krajowej i ulicy Jasnej w Kłobucku, gdyż w przeciągu ostatnich lat dochodziło tam często do różnych zdarzeń drogowych.

W ciągu ulicy Armii Krajowej zostały wyznaczone pasy postojowe z których mogą korzystać kierowcy, została zmieniona lokalizacja przejścia dla pieszych w obrębie w/w skrzyżowania oraz nastąpiła konieczność dostosowania chodnika do przejścia.

Na ulicy Wyszyńskiego zostało wprowadzone oznakowanie poziome polegające na wyznaczeniu kierunków ruchu na pasach jezdni.

Wszystkie prace zostały zlecone przez Zarząd Dróg i Gospodarki Komunalnej w Kłobucku.
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).