Środa, 28 lipca 2021r. | Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Pokaż menu

SPIS LUDNOŚCI NA RYNKU W KŁOBUCKU

18 czerwca, 2021

Burmistrz Kłobucka informuje o możliwości zrealizowania obowiązku spisu ludności w mobilnym biurze spisowym, który będzie dyżurował w niedzielę, 20 czerwca w Kłobucku na płycie Rynku im. Jana Pawła II od godz. 8:00. Dyżur w punkcie spisowym prowadzony będzie przez pracowników Urzędu Miejskiego w Kłobucku. Aby dokonać spisu niezbędne jest posiadanie nr PESEL wszystkich mieszkańców domu. Przeprowadzanie spisu w mobilnym biurze spisowym będzie realizowane z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarnych.

Przyjdź i spisz się! Serdecznie zapraszamy!

#GUS #statystyki #NSP2021 #SpisPowszechny #LiczySięKażdy #LiczymySięDlaPolski

 Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).