Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

ŚWIĘTO NARODOWE 3 MAJA

04 maja, 2021

W dniu wczorajszym w całym kraju obchodzono 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Tegoroczne święto narodowe, ze względu na obecną sytuację epidemiczną, w Kłobucku (jak i w wielu innych miejscach) miało wymiar symboliczny i skromny. Oficjalne delegacje z terenu gminy złożyły kwiaty pod pomnikiem Matki Polki i pomnikiem upamiętniającym Władysława Sebyłę oraz tablicą Józefa Piłsudskiego. W imieniu wszystkich mieszkańców miasta i gminy wiązanki kwiatów złożyli Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku Józef Batóg i Andrzej Sękiewicz.

 
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).