Czwartek, 27 stycznia 2022r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

ZAGOSPODAROWANIE PARKU PRZY ULICY PARKOWEJ W KŁOBUCKU

12 lipca, 2021

W ubiegłym tygodniu Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski podpisał umowę na dofinansowanie zadania pod nazwą „Zagospodarowanie parku przy ulicy Parkowej w Kłobucku” z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

W ramach prac zostanie odnowiony i doposażony istniejący plac zabaw, utworzona siłownia zewnętrzna, zmodernizowane alejki parkowe, zamontowane elementy małej architektury, a całość doświetlona.

Całkowita wartość zadania wyniesie ponad 250 000 zł, w tym dofinansowanie 39 987,00 zł w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).