Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

ŻYCZENIA

19 listopada, 2021

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłobucku.

Jednocześnie składamy podziękowania oraz wyrazy uznania i wdzięczności za odpowiedzialne podejście do trudności i problemów życiowych tych mieszkańców Gminy, którzy borykają się z przeciwnościami losu, a także za zdolność zrozumienia drugiego człowieka, życzliwość i tolerancję.

Żywimy głęboką nadzieję, iż Państwa praca stale będzie otaczana ludzkim szacunkiem, zrozumieniem i wdzięcznością.

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku
Janusz Soluch
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).