Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

14 października, 2021

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty i tym, którym na sercu leży rozwój edukacji w naszej gminie składamy serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia.
Dziękujemy za zaangażowanie, dzięki któremu oświata w Gminie Kłobuck staje się coraz lepsza i nowocześniejsza.
Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w wychowanie najmłodszych pokoleń. Niech nie zabraknie Wam sił potrzebnych do motywowania uczniów, odkrywania ich talentów i pokonywania codziennych trudności, a wybrana droga zawodowa będzie źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
Na trudne dzisiaj i niepewne jutro wszystkim Wam życzymy zdrowia i nadziei.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku
Janusz Soluch
Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski
Gmina Kłobuck
Kłobuck jest gminą miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Powierzchnia gminy stanowi 14,67% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).