Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Pokaż menu

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

23 listopada, 2020
Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W  dniu Pracownika Socjalnego, pragniemy przekazać  wszystkim pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzepicach wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie w prace na rzecz drugiego człowieka.

Pracownik socjalny jest zawsze na pierwszej  linii, a od Jego kwalifikacji, zaangażowania i stosunku do drugiego człowieka zależy los wielu osób i ich rodzin. W tej wyjątkowo trudnej działalności  pracownika socjalnego zwłaszcza w  czasie pandemii COVID-19, niezbędny jest zarówno profesjonalizm zawodowy, jak również zwykła ludzka troska, ciepło i empatia.

Codzienne stawanie wobec ludzkiego bólu, bezsilności, krzywdy, bezradności i zagubienia, wymagające towarzyszenia cierpiącym, uobecnia wartości i działania tożsame z powołaniem do gotowości niesienia pomocy i pochylania się nad drugim człowiekiem

Życzymy Państwu wiele satysfakcji , realizacji wszelkich zamierzeń, a także wielu sił w szlachetnej i ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących.                           

Przewodniczący Rady Miejskiej 

 Mateusz Kluba     

    Burmistrz Krzepic

    Krystian Kotynia

                                                              
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).