Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Głos mają maluchy! – GOK zaprasza najmłodszych do udziału w akcji z nagrodami

19 listopada, 2020

W akcji będą mogły wziąć udział te dzieci, których rodzice wysyłając nagranie, w treści maila zamieszczą następując zgody:

Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku mojego dziecka na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Krzepicach oraz na kanale YouTube GOK w Krzepicach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imię, nazwisko, wiek) biorącego udział w akcji pn. "Głos mają maluchy!". Dane będą wykorzystane do realizacji celu zgodnego z zasadami akcji organizowanej przez GOK w Krzepicach.

 

Informacje na temat konkursu znajdują się pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watchv=Yu_K5OBLsMU&feature=share&fbclid=IwAR1Bbf8KWlhFWj7oQ6yNttQRkXziWS2VEB5BZvYOn7VYMZCGD2nr9ROzJT8
Bez nazwy.pngBez nazwy.png
 
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).