Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

„Kulturalne progi czekają z utęsknieniem” – akcja z nagrodami. Do udziału zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach

05 maja, 2021
Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W treści maila należy zamieścić  następujące zgody: 
Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku/ wizerunku mojego dziecka na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Krzepicach oraz na kanale YouTube GOK w Krzepicach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych/ danych osobowych mojego niepełnoletniego dziecka dla potrzeb niezbędnych do realizacji celów zgodnych z zasadami akcji ,, Kulturalne progi czekają z utęsknieniem’’, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania dotyczącego akcji:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3869763786410730&id=310483322338812
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).