Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID – 19

12 stycznia, 2021

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Dla osób, które  będą  chciały  zaszczepić  się  przeciw  COVID-19,  ale  będą  miały  trudność  z  dotarciem  do  punktu  szczepień,  istnieje możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego przez gminę. Transport taki przeznaczony jest dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę ze schorzeniami określonymi  w/w kodami bądź osób starszych, niemającym możliwości samodzielnego dojazdu.  Informacje o możliwości skorzystania z transportu gminnego można uzyskać, dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Krzepicach: 34/399 91 79, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

https://www.gov.pl/web/szczepimysie

https://www.youtube.com/watch?v=SJnwPb4pvrw&list=PLhxufTdbx2jxEYDu6a1kHXRJiZyK8E21t

Ulotka_#SzczepimySie_-_wersja_do_druku_02.jpeg

Ulotka_#SzczepimySie_-_wersja_do_druku_01.jpeg

Plakat_#SzczepimySie_-_wersja_do_druku_01.jpeg
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).