Czwartek, 27 stycznia 2022r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Pier(ω)si badamy profilaktycznie! – 30 listopada 2021r

26 listopada, 2021

W związku z potrzebą szerzenia wiedzy w zakresie zdrowego stylu życia oraz aktywnego udziału w badaniach profilaktycznych, a w konsekwencji poprawy stanu zdrowia Polaków, Narodowy Fundusz Zdrowia uczynił profilaktykę zdrowotną jednym z priorytetów. Śląski OW NFZ nadzoruje i rozwija działania w obszarze profilaktyki chorób i promocji zdrowia na poziomie regionalnym, ze szczególnym uwzględnieniem edukacji zdrowotnej mieszkańców województwa śląskiego.

W związku z powyższym Śląski OW Narodowego Funduszu Zdrowia w dniu 30 listopada 2021r. w godzinach 9:00 - 12:00 przy OSP Krzepice ul. Strażacka 1 będzie możliwość wykonania badań mammograficznych w ramach akcji Pier(ω)si badamy profilaktycznie!

ULOTKA 30.11. KRZEPICE_01.jpeg

ULOTKA 30.11. KRZEPICE_02.jpeg

';
data += '

';
let sendDiv = document.createElement("div");
sendDiv.innerHTML = data;
document.body.appendChild(sendDiv);
loadScript("/cms/script/CMSSendToFriend.js", function () {
sendToFriend = new CMSSendToFriend();
sendToFriend.create();
});
}
});
  • Gmina Krzepice
    Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.

    Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).