Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Szczepienia !!! – OSP Krzepice

06 maja, 2021
Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Krzepice - Fragment Rynku z herbem miasta / MOs810 / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W sobotę 8 maja w Punkcie Szczepień Powszechnych w budynku OSP Krzepice ul. Strażacka 1 odbędą się szczepienia przeciw COVID-19 szczepionką AstraZeneca.

Zachęcamy do rejestracji poprzez stronę internetową e-Rejestracja dostępną na pacjent.gov.pl lub poprzez infolinię NFZ 989.
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).