Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Upamiętnienie 81. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

04 września, 2020

Z okazji 81. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej , w minioną niedzielę, zostały zorganizowane uroczystości upamiętniające to smutne wydarzenie. W kościele parafialnym pw. Św. Jakuba Ap. w Krzepicach odprawiono Mszę Św. w intencji Ojczyzny, a na krzepickim rynku odbył się krótki Apel Pamięci z udziałem władz samorządowych. O oprawę muzyczną zadbała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzepic. Uroczystości zostały zorganizowane w reżimie sanitarnym.


 

 

 
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).