Czwartek, 27 stycznia 2022r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

XVII Drewtex Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym

29 listopada, 2021

20 listopada 2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach odbył się XVII Drewtex Grand Prix  Krzepic w tenisie stołowym

Organizatorzy: UKS Tygrysy Krzepice,  SP 1 w Krzepicach, Urząd Miejski w Krzepicach, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Śląskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS

Zofia Żurek,  Marcin Sroka,  Julia Jędrasiak, Mateusz Ligęza, Maja Pawelak, Kacper Cieciura, Julia Zyna, Łukasz Wydmuch, Dominika Olszowa, Radosław Przybyłek, Agnieszka Zając i Jerzy Ciekański  triumfowali w XVII Drewtex Grand Prix Krzepic. Łącznie we wszystkich kategoriach  rywalizowało 127 tenisistek i tenisistów stołowych z gminy Krzepice, powiatu kłobuckiego, regionu częstochowskiego, opolskiego, bełchatowskiego i śląskiego. Oryginalne statuetki, dyplomy i nagrody za miejsca  I – IV oraz upominki z logo tenisowego Drewtex grand prix z herbami Krzepic i powiatu kłobuckiego wręczali: Przewodniczący Rady Miejskiej w Krzepicach Mateusz Kluba, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Roman Kudelski, Wiceprzewodniczący Śląskiej Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS Wiesław Drab, Radna Krzepic Bożena Kozak, Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego Józef Borecki, , Właściciele firmy Drewtex Bogdan Grzyb i Michał Grzyb, Wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Tygrysy Krzepice Dariusz Jankowski oraz Stanisław Wrzesiński i Grzegorz Garbaciak z Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku.

                                   miejsca 1 - 8

SKRZATKI    

                    imię i nazwisko                      szkoła                                                            

  1. Zofia ŻurekSP Borowe
  2. Lena ErnerSP Słowik
  3. Zuzanna SrokaSP Iwanowice Duże

 SKRZATY     

  1. Marcin SrokaSP Iwanowice Duże
  2. Szymon KukułaSP Iwanowice Duże
  3. Dawid ProssSP 40 Częstochowa
  4. Igor DwornikSP Iwanowice Duże

                                   ŻACZKI   

  1. Julia JędrasiakSP 50 Częstochowa
  2. Zofia KocotSP Rębielice Szlacheckie
  3. Wiktoria WalentekSP Poczesna
  4. Emma Dądela ParadowskaSP Rębielice Szlacheckie
  5. Nikola BrzęczekSP Poczesna
  6. Maja MietelskaSP Truskolasy

                                    ŻACY            

  1. Mateusz LigęzaSP 1 Częstochowa
  2. Nikodem PomianSP 1 Kłobuck
  3. Jordan ProssSP 40 Częstochowa
  4. Dima SaliukSP 1 Częstochowa
  5. Dominik KukułaSP Iwanowice Duże

                             MŁODZICZKI  

  1. Maja PawelakSP Opatów
  2. Natasza GórnikSP 1 Kłobuck
  3. Lena ŻurekSP Złochowice
  4. Zofia BachórSP 1 Kłobuck
  5. Weronika WarzychaSP Lipie
  6. Amelia TelengaSP Rębielice Szlacheckie
  7. Weronika WojciechowskaSP Poczesna
  8. Natalia MalecSP Lipie

            MŁODZICY

  1. Kacper CieciuraSP Kietlin
  2. Leon SuchańskiSP 1 Kłobuck
  3. Dominik DrzastwaSP 1 Kłobuck
  4. Bartosz ByczakSP Biała
  5. Szymon OsiewaczSP Lipie
  6. Adam KałmukSP Złochowice
  7. Fabian MichalczykSP Poczesna
  8. Piotr JanicSP Złochowice

KADETKI

  1. Julia ZynaSP 2 Krzepice
  2. Maja BladochaZS 3 Kłobuck
  3. Katarzyna ZającSP Dalachów
  4. Natalia BlabuśSP RębieliceSzlacheckie
  5. Klaudia GrzybSP Rębielice Szlacheckie
  6. Wiktoria ParuzelSP Konieczki
  7. Nicola SkarlakSP Poczesna
  8. Marta EliaszZS Krzepice

                         KADECI

  1. Łukasz WydmuchSP Łobodno
  2. Karol ŚwiąćSP 1 Kłobuck
  3. Mateusz WydmuchSP Łobodno
  4. Radosław GmyrekSP 1 Kłobuck
  5. Piotr KocotSP Rębielice Szlacheckie
  6. Adam SzczechlaSP Poczesna
  7. Igor Radka SP Złochowice
  8. Dominik ByczakSPBiała

                                    JUNIORKI

  1. Dominika OlszowaLO Praszka
  2. Alicja GrucaZS Krzepice
  3. Maria CerZS Krzepice
  4. Alicja PlucińskaLO Myszków
  5. Wiktoria KucharskaSP Poczesna
  6. Paulina StasiakZS 1 Kłobuck
  7. Aleksandra BąkZS Krzepice
  8. Marta JagiełaZS Krzepice

                                     JUNIORZY

  1. Radosław PrzybyłekZS 1 Kłobuck
  2. Jakub ZynaZS Krzepice
  3. Krzysztof GrochowinaSP Poczesna
  4. Dominik WąsińskiSP Poczesna
  5. Bartosz Kocik3 LO Częstochowa
  6. Jakub AntoniakZS Krzepice
  7. Jakub LizurejZS Krzepice
  8. Kacper ŻerdzińskiZS 1 Kłobuck

MŁODZIEŻÓWKI

  1. Julia ZynaKrzepice
  2. Katarzyna ZającDalachów
  3. Dominika OlszowaDalachów
  4. Monika AleksandrówKłobuck

SENIORKI

  1. Agnieszka ZającKrzepice
  2. Ksenia SrokaIwanowice Duże
  3. Katarzyna MalecAlbertów

            SENIORZY OPEN

  1. Jerzy CiekańskiWola Wiązowa
  2. Paweł PodlewskiWięcki
  3. Mateusz WydmuchŁobodno
  4. Jakub ZynaKrzepice
  5. Jan PanekJaworzno
  6. Wojciech SrokaIwanowice Duże
  7. Mariusz Zyna Krzepice
  8. Szymon KiepuraKrzepice

   Sędzia główny: Grzegorz Garbaciak

IMG_0866 (2).jpeg IMG_0885.jpeg DSC_0195 (2).jpeg DSC_0398 (2).jpeg DSC_0465 (2).jpeg IMG_1027 (2).jpeg IMG_1065.jpeg IMG_0918 (2).jpeg IMG_0945.jpeg IMG_0842 (2).jpeg

';
data += '

';
let sendDiv = document.createElement("div");
sendDiv.innerHTML = data;
document.body.appendChild(sendDiv);
loadScript("/cms/script/CMSSendToFriend.js", function () {
sendToFriend = new CMSSendToFriend();
sendToFriend.create();
});
}
});




  • Gmina Krzepice
    Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.

    Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).