Niedziela, 16 maja 2021r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

05 maja, 2021
Krzepice / Reytan / Wikipedia / Public domain Krzepice / Reytan / Wikipedia / Public domain

Z okazji " Dnia Strażaka "  w imieniu Samorządu Gminy Krzepice składam serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i wytrwałości w wykonywaniu odpowiedzialnej służby strażaka.

Dziękuję za wykazywanie pełnej gotowości i ofiarności w realizowaniu trudnych zadań chroniących życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Życzę by służba drugiemu człowiekowi spotykała się zawsze z uznaniem mieszkańców, a także była źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Krzepic - Krystian Kotynia

 
Gmina Krzepice
Krzepice to gmina miejsko-wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 8,86% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).