Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Pokaż menu

#challengedlaMai

02 lipca, 2020

Wpisany przez Agnieszka Kotynia

  

#challengedlaMai

wyzwanieMaja Hołubowicz ma 11 lat. To mieszkanka Więcek z gminy Popów. Od listopada ubiegłego roku Maja dzielnie walczy z nowotworem kości udowej. Wspiera ją w tym wiele osób, m.in. poprzez udział w wyzwaniu #challengeGCKwPopowieDlaMaiHołubowicz.

Zasady akcji są bardzo proste. Po otrzymaniu nominacji w ciągu 48 godzin należy wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać krótki filmik i zamieścić go w Internecie oraz przekazać datek na leczenie. Jeśli nominowani nie wykonają ćwiczenia, wpłacają 10 zł, a jeśli wykonają, wpłacają 5 zł na konto Mai https://znajdzpomoc.pl/marzenia/maja-holubowicz/. Oczywiście można więcej! ????

Dziś do to tej szlachetnej akcji pomocy przyłączyli się także pracownicy Urzędu Gminy Lipie oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu. Za nominacjędziękujemy firmie Jamar z Albertowa. Z radością przyjęliśmy wyzwanie.

Aby akcja pomocy trwała nadal i zataczała coraz szersze kręgi, nasze nominacje otrzymują:

  • Firma Kiepurex Spółka Jawna A.,P.,P., Kiepurowie z Wapiennika
  • Firma Drewbet Spółka Jawna ze Zbrojewska/Drewbet Ogrodzenia
  • Zakład Remontowo-Budowlany Paweł Chrzan z Zimnowody/ Altany Paweł Chrzan
  • Zespół Zbóje z Zakopanego/Zespół Zbóje

oraz

Wyzwanie wykonaliśmy w rytm utworu zespołu Zbóje, oczywiście za wiedzą i zgodą tej góralskiej kapeli, która gościła u nas na 800-leciu Dankowa.

Maju, życzymy dużo zdrówka!!!

#challengedlaMai #wspieramy #pomagamy #gminalipiedlamaichołubowicz #gminalipie

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).