Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ

05 maja, 2021

Wpisany przez Sylwia Szafer

  

DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ

bussW związku z powrotem uczniów klas I-III do nauki w trybie stacjonarnym od 04.05.2021r. (wtorek), Wójt Gminy Lipie informuje o wznowieniu dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Lipie.

Od 4 maja br. dowóz uczniów odbywać się będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym od dnia 01.09.2020 r. przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Usługi dowozu na terenie gminy realizowane są przez firmę Usługi Transportowe Sławomir Moryń.

                                                                                                         

 

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).