Piątek, 15 stycznia 2021r. | Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora
Pokaż menu

Informacja

27 listopada, 2020
Danków, fortyfikacje bastionowe / Wikipedia / Jerzy Strzelecki - Praca własna / CC BY-SA 3.0 Danków, fortyfikacje bastionowe / Wikipedia / Jerzy Strzelecki - Praca własna / CC BY-SA 3.0

Wpisany przez Katarzyna Mączka

  

Przetarg na rozbudowę i wymianę wodociągu z rur AC na rury PE wraz z wymianą i budową przyłączy wodociągowych do budynków mieszkalnych jednorodzinnych w miejscowości Lipie ul. Częstochowska

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na rozbudowę i wymianę wodociągu z rur AC na rury PE wraz z wymianą i budową przyłączy wodociągowych do budynków mieszkalnych jednorodzinnych w miejscowości Lipie ul. Częstochowska.

Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 07.12.2020 r. do godz. 12.00.

Więcej...

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).