Niedziela, 24 stycznia 2021r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Informacja o pogrzebie hr. Krystyny Potockiej

14 września, 2020
Danków, fortyfikacje bastionowe / Wikipedia / Jerzy Strzelecki - Praca własna / CC BY-SA 3.0 Danków, fortyfikacje bastionowe / Wikipedia / Jerzy Strzelecki - Praca własna / CC BY-SA 3.0

Wpisany przez Agnieszka Kotynia

  

Informacja o pogrzebie hr. Krystyny Potockiej

W dniu 15 września br. o godz. 15.30 w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Przymiechach odbędzie się msza żałobna śp. hr. Krystyny Potockiej. Potomkini właścicieli byłego majątku w Parzymiechach zostanie pochowana w kwaterze rodowej na cmentarzu parafialnym w Przymiechach.

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).