Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Mobilne Biuro Programu Czyste Powietrze w Parzymiechach

05 sierpnia, 2020

Wpisany przez Beata Sośniak

  

Mobilne Biuro Programu Czyste Powietrze w Parzymiechach

0001We wtorek, 11 sierpnia br., w godzinach od 9.00 do 12.30 w Parzymiechach (ul. Częstochowska 7 - parking przy remizie), będzie można skorzystać z konsultacji prowadzonych przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach Mobilnego Punktu Programu Czyste Powietrze.

Osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach programu Czyste Powietrze uzyskają informacje m.in. w zakresie zasad programu, wysokości dofinansowania, rozwiązań termomodernizacyjnych, a także uzyskać pomoc przy wypełnieniu wniosku.

Zachęcamy do skorzystania z usług mobilnego punktu, jednocześnie przypominamy, że mieszkańcy gminy Lipie mogą na bieżąco korzystać z bezpłatnej pomocy pracownika Urzędu Gminy Lipie w ramach gminnego punktu konsultacyjnego programu Czyste Powietrze (tel. 34/ 318 80 32 do 35 wew. 39).

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).