Sobota, 15 sierpnia 2020r. | Imieniny: Napoleona, Stelii
Pokaż menu

Niebezpieczne rośliny

06 sierpnia, 2020
Niebezpieczne rośliny

Wpisany przez Monika Pyrak

  

Niebezpieczne rośliny

W naszych otoczeniu znajduje się wiele różnorodnych roślin. Część z nich ma piękne kwiaty, inne przyciągają kolorem czy zapachem, a niektóre kuszą różnorodnymi owocami. Niestety wiele roślin jest niebezpiecznych dla zdrowia. Warto poznać ich cechy, aby uchronić się przed ich negatywnym działaniem. Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie wybranych roślin, które wykazują szkodliwe właściwości, a także sposób postępowania na wypadek zatrucia.

więcej...

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).