Czwartek, 27 stycznia 2022r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz roku 2021

08 grudnia, 2021

Wpisany przez Agnieszka Banasiak

  

Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz roku 2021

111090Dania 15 listopada 2021 roku na podstawie Uchwały Zarządu nr 2446/287/VI2021 ogłoszono konkurs Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz 2021.

Celem konkursu jest uhonorowanie wolontariuszy, za ich zaangażowanie i troskę o drugiego człowieka. Nominowani do konkursu mogą być zarówno pojedynczy wolontariusze, jak i całe organizacje. Liczy się każda aktywność w dowolnym obszarze życia społecznego – ważne, żeby miała charakter wolontariatu.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne i organizacje pozarządowe związane
z działalnością na rzecz wolontariatu. Jeden podmiot może wskazać po jednej kandydaturze w każdej z dwóch kategorii.

Kapitułą wybierze laureatów w kategoriach: wolontariat indywidualny i organizacja działająca w obszarze wolontariatu. Członkowie kapituły będą brać pod uwagę: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność oraz partnerstwo w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 grudnia 2021 roku. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie slaskieorly.slaskie.pl

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Regulamin konkursu

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).