Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Szkoła w Lipiu z Europejską Odznaką Jakości

29 listopada, 2021

Wpisany przez Olga Michalak

  

Szkoła w Lipiu z Europejską Odznaką Jakości

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu otrzymał kolejną, tym razem Europejską Odznakę Jakości, za projekt: "THE SCREAM OF THE WORLD CHILDREN" realizowany w roku szkolnym 2020/2021 przez panią Agatę Majdzik wraz z uczniami klasy VIIIa.

Odznaka ta jest przyznawana raz w roku najciekawszym, kreatywnym i innowacyjnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego i europejskiego standardu.

Certyfikat eTwinning

 

Źródło: Urząd Gminy LipieGmina Lipie
Gmina Lipie jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Siedzibą gminy jest Lipie. Gmina Lipie stanowi 11,14% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).