Czwartek, 16 września 2021r. | Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana
Pokaż menu

Bezpłatne porady prawne. Przerwa urlopowa

26 lipca, 2021

Z uwagi na urlop mecenasa Juranda Śliwki informujemy, iż najbliższe dwa dyżury, tj. 27 lipca oraz 3 sierpnia, punktu porad prawnych dla mieszkańców naszej gminy się nie odbędą. Osoby zainteresowane spotkaniem z prawnikiem zapraszamy od 10 sierpnia.

Przypominamy jednocześnie, iż nieodpłatne konsultacje udzielane są w budynku „Agronomówki”, przy ulicy Słonecznej 1 w Miedźnie. Z fachowej wiedzy i doradztwa można skorzystać we wtorki od godz. 13 do godz. 18.

fot. Pixabay
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).