Środa, 28 lipca 2021r. | Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Pokaż menu

Bitwa o wozy 2020

25 czerwca, 2020

Szanowni Mieszkańcy Gminy Miedźno !

W najbliższą niedzielę, tj. 28 czerwca, odbędą się wybory prezydenckie i w związku z tym chcemy Państwa prosić o jak najliczniejszy udział w głosowaniu.

W przypadku uzyskania najwyższej frekwencji wyborczej w województwie w kategorii samorządów do 20 tysięcy mieszkańców - Gmina Miedźno otrzyma nowy samochód strażacki o wartości 800 tysięcy złotych w ramach akcji Bitwa o wozy 2020 ogłoszonej przez MSWiA. 

Razem możemy walczyć o najwyższą frekwencję wyborczą i otrzymać bezpłatnie średni samochód ratowniczo-gaśniczy.

Liczymy na Państwa pomoc !
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).