Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Przypominamy o ratach podatku!

08 września, 2020

Wójt Gminy Miedźno przypomina o zbliżającym się terminie płatności II raty podatku od środków transportowych oraz III racie podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego, których terminy upływają 15 września 2020 r. Zapłaty podatku można dokonać przelewem na rachunek bankowy Gminy Miedźno, w kasie Banku Spółdzielczego w Miedźnie, kartą płatniczą w Urzędzie Gminy w Miedźnie w ramach płatności bezgotówkowych, w placówce pocztowej oraz w innych placówkach, w których można opłacać rachunki.

Więcej informacji dotyczących podatku od środków transportowych można znaleźć na stronie internetowej: https://www.podatki.gov.pl/podatki-i-oplaty-lokalne/
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).