Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

III rata podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego

09 września, 2021

Wójt Gminy Miedźno przypomina o zbliżającym się terminie płatności III raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego, który upływa 15 września 2021 r. oraz II raty podatku od środków transportowych, którego termin również upływa 15 września 2021 r. Zapłaty podatku można dokonać przelewem na rachunek bankowy Gminy Miedźno, kartą płatniczą w budynku Urzędu Gminy, w kasie Banku Spółdzielczego w Miedźnie, w placówce pocztowej oraz w innych placówkach, w których można opłacać rachunki.
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).