Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Konkurs Mikołajkowy w Gminnym Ośrodku Kultury. Czekają nagrody!

26 listopada, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w Konkursie Mikołajkowym. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

 

Organizatorom inicjatywy przyświeca idea kultywowania i rozwijania zainteresowań związanych z tradycjami świątecznymi, jak również pogłębianie wrażliwości artystycznej mieszkańców naszego samorządu.

Zasady zabawy są bardzo proste. Tematem konkursu jest bowiem dekoracja okna związana z obchodzonym 6 grudnia dniem Świętego Mikołaja oraz zbliżającą się zimą. Należy więc jak najpiękniej przyozdobić takimi akcentami okno własnego domu, zrobić zdjęcie i w formacie JPEG wysłać zgłoszenie na adres skrzynki mailowej GOK-u: bpmiedzno@wp.pl - z dopiskiem „Konkurs Mikołajkowy”. W treści wiadomości trzeba także podać swoje imię i nazwisko, wiek i numer kontaktowy.

Termin nadsyłania prac upływa 6 grudnia. Po tej dacie, jury będzie miało tydzień na ich ocenę. Najlepsze prace opublikowane będą na profilu facebook'owym GOK-u, a autorom trzech zwycięskich przyznane zostaną atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu dostępny jest na:
https://www.facebook.com/Gminny-Ośrodek-Kultury-w-Miedźnie-164509103651929
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).