Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Mammobus w Miedźnie 18 maja 2021 r.

12 kwietnia, 2021

Po raz kolejny zapraszamy kobiety w wieku 50 - 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, wykonywane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Tym razem mammobus znów odwiedzi Miedźno 18 maja 2021 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Filipowicza 5.

Zachęcamy panie do zadbania o swoje zdrowie i do propagowania badań wśród swoich najbliższych! Mammografia trwa jedynie kilka minut, a pozwala na wykrycie zmian nowotworowych we wczesnym stadium ich rozwoju, co umożliwia wyleczenie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 5 8 6 6 6 2 4 44

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.mammo.pl

 

 

 
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).