Sobota, 27 lutego 2021r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

„MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” II edycja

15 stycznia, 2021

Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrowach nad Okszą przystąpiło do kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.„MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” i otrzymało 2 oczyszczacze, które uzdatniają powietrze w salach przedszkolnych. Kampania edukacyjno–informacyjna, została sfinansowana ze środków Samorządu Województwa Śląskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).