Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

Podziękowania za szczególne wsparcie inicjatyw Gminy Miedźno

03 września, 2021

Podczas uroczystości obchodów 82. Rocznicy Bitwy pod Mokrą wójt Piotr Derejczyk uhonorował wicewojewodę śląskiego Pana Roberta Magdziarza Ryngrafem Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej. Jest to wyraz szczególnego podziękowania za życzliwość i wsparcie inicjatyw podejmowanych przez Gminę Miedźno.

- Na pana Pana Wojewodę Roberta Magdziarza zawsze możemy liczyć, co świadczy o wielkim zrozumieniu i poparciu dla podejmowanych przez Gminę Miedźno inicjatyw. To zaangażowanie i pomoc są dla nas nieocenione. Cieszymy się niezmiernie i wierzymy, że dotychczasowa owocna współpraca przyczyni się do realizacji kolejnych ważnych przedsięwzięć na rzecz dobra naszego samorządu – podkreśla wójt Piotr Derejczyk.
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).