Sobota, 15 maja 2021r. | Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora
Pokaż menu

Spotkanie w sprawie SUiKZP na platformie ZOOM. Podajemy linki

13 kwietnia, 2021

14 kwietnia odbędą się dwa spotkania z autorem Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Miedźno oraz ekspertami Fundacji Sendzimira. Z uwagi na aktualne uwarunkowania epidemiologiczne

odbędą się one online, na platformie ZOOM.

 

Warto być na tych spotkaniach. Zachęcamy do udziału w nich wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Będą one bowiem wprowadzeniem do projektu Studium. Przygotowany dokument zostanie podczas telekonferencji zaprezentowany i omówiony.

Pierwsze ze spotkań zacznie się o godzinie 16.00, a kolejne o 18.30. Aby wziąć w nich udział, należy skorzystać z przygotowanych w tym celu linków:

- spotkanie o godzinie 16.00 → https://zoom.us/j/93701205490
- spotkanie o godzinie 18.30 → https://zoom.us/j/92934949063

Podane wyżej linki przekierowują na stronę platformy ZOOM. By dołączyć do spotkania, trzeba będzie założyć na niej konto użytkownika. Możliwości są dwie – zalogować się poprzez przeglądarkę internetową lub też wykorzystać bezpłatną aplikację, którą należy pobrać ze sklepu (np. GooglePlay lub AppStore) i zainstalować na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Na stronie należy kliknąć tę z opcji logowania, z której chcemy skorzystać. Szczegółowa instrukcja dostępna jest do pobrania w pliku poniżej.
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).