Sobota, 27 lutego 2021r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Stowarzyszenie „Razem na wyżyny” zaprasza do wypełnienia ankiety potrzeb obszaru LGD w nadchodzącej prognozie unijnej

14 stycznia, 2021

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem na wyżyny”, która swoim zasięgiem obejmuje gminy: Miedźno, Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Mykanów i Rędziny rozpoczęła przygotowania do nowego okresu programowania na lata 2021-2027, z którego środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej przeznaczone będą na rozwój terenów wiejskich.

Aktualnie trwają rozmowy nad wprowadzeniem wielofunduszowości dla LGD w nadchodzym programowaniu. Przygotowywane dokumenty mają pozwolić na wykorzystanie środków z nowych funduszy, nie tylko ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) jak dotychczas, ale również z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą nam w przygotowaniu diagnozy potrzeb dla obszaru LGD. Prosimy mieszkańców terenu LGD „Razem na wyżyny” oraz lokalnych liderów o wskazanie - poprzez narzędzie, jakim jest załączona ankieta - kierunków rozwoju dla poszczególnych gmin partnerskich – podkreśla Edyta Bauć, dyrektor biura organizacji.

Ankieta będzie aktywna do 20 stycznia 2021 roku.

Link do ankiety dla Gminy Miedźno: https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=cc2a40f9&&b=101a956a52&&c=22554ec2

https://www.facebook.com/razemnawyzyny/?__cft__%5b0%5d=AZV4GJJRMwNQPwy-cRThSxmsTReKsDu8hkrLt9n0ck-HaMVErrIav2uEiGaZcejve_K13ID9CE6XaGkz2_0gk3SZA0HuETlinC6WfrNkhKIKlvl7O-88YEA5DWAkF_pB4AOCJAMmveKA7W-VX5gQKpQwM_AYnkgAiU8abI5JsOmG5g&__tn__=kK-R
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).