Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Szczepienia przeciwko SARS-COV-2 dla mieszkańców 70+ z terenu Gminy Miedźno

12 stycznia, 2021

Gmina Miedźno zaprasza swoich mieszkańców powyżej siedemdziesiątego roku życia do szczepienia przeciwko wirusowi SARS- COV-2.

Informujemy, że zapewnimy transport, tj. przewiezienie seniorów i osób niepełnosprawnych mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień.

Zgłoszenia przyjmuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miedźnie pod numerem telefonu 34 311 40 00 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, natomiast w piątek w godzinach od 8.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy.

fot. Pixabay
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).