Czwartek, 29 października 2020r. | Imieniny: Euzebii, Wioletty, Felicjana
Pokaż menu

Uwaga! Zmiana godzin kursowania komunikacji gminnej oraz nowa linia!

19 września, 2020

Od 21 września 2020 r. (poniedziałek), w związku z nieuruchomieniem przez Powiat Kłobucki z dniem 1 września 2020 roku autobusowej linii użyteczności publicznej Popów-Miedźno-Kłobuck oraz brakiem zastępującej linii komercyjnej i utrudnieniami związanymi z dojazdem dzieci do szkół ponadpodstawowych, Gmina Miedźno uruchamia dodatkowe połączenie komunikacji gminnej, łączące miejscowości Władysławów, Izbiska i Miedźno - LINIA M2a: WŁADYSŁAWÓW - IZBISKA - MIEDŹNO.

UWAGA! Zmienione zostaną również godziny kursowania autobusów na liniach: M1 MOKRA I - OSTROWY nad OKSZĄ i M2 WŁADYSŁAWÓW - MIEDŹNO.

W załączeniu nowe rozkłady jazdy obowiązujące od 21 września 2020 r. 

 

 
Gmina Miedźno
Miedźno jest to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim. Gmina stanowi 12,73% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).