Piątek, 15 stycznia 2021r. | Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora
Pokaż menu

Informacja

23 listopada, 2020

Ikona informacyjna    Zawiadamia się mieszkańców Gminy Opatów, że w dniu 24 listopada 2020 roku pomiędzy godziną 9.00 a 13.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności dla wytypowanych powiatów/gmin na terenie województwa/głośny test syren/. W ramach treningu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty – oznaczający odwołanie alarmu.
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).