Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

IX Ogólnopolskie Narodowe Czytanie

05 września, 2020
Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0 Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0
    W dniu 5 września 2020 roku odbywa się coroczne, IX już Ogólnopolskie Narodowe Czytanie pod patronatem pary prezydenckiej. Tegoroczna lektura to "Balladyna"Juliusza Słowackiego.
    Jednak w tym roku, w związku z trudną sytuacją spowodowaną pandemią, to wydarzenie wyglądać będzie nieco inaczej niż dotychczas. Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowie również  aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu.
    W dniu 26 sierpnia, zaproszeni przez bibliotekę  goście przeczytali wybrane fragmenty "Balladyny". Efektem tego spotkania jest nagranie, które można zobaczyć poniżej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).