Czwartek, 16 września 2021r. | Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana
Pokaż menu

Ogłoszenie o naborze rzeczoznawców

05 lipca, 2021

Ikona informacyjna    W związku z koniecznością powołania rzeczoznawców do szacowania zwierząt, produktów i sprzętu utraconych w wyniku działań związanych ze zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt, na podstawie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz.U.z 2009r. Nr 142, poz. 1161) Wójt Gminy Opatów ogłasza przyjmowanie do dnia 9 lipca 2021r. wniosków o powołanie na rzeczoznawcę.

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu.
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).