Piątek, 22 października 2021r. | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Pokaż menu

Podpisanie umowy na wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej nr 664 031S w miejscowości Zwierzyniec Pierwszy

09 września, 2021
Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0 Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0

    W dniu 9 września br. w Urzędzie Gminy w Opatowie podpisano umowę na wykonanie przebudowy odcinka drogi gminnej nr 664 031S w miejscowości Zwierzyniec Pierwszy.  Umowę podpisał Wójt Gminy Opatów Bogdan Sośniak i Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „LARIX” Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu.  Wartość robót wynosi 332 tys. złotych i w 60 procentach zostanie sfinansowana ze środków budżetu Województwa Śląskiego.
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).