Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

UWAGA! – 31 maja mija termin wniesienia II raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu!

13 maja, 2021

Ikona - Informacja    Urząd Gminy w Opatowie przypomina przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych o obowiązku dokonania do dnia 31 maja br., wpłaty II raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu.

    Brak wpłaty w wymaganym terminie spowoduje nałożenie kary w wysokości 30% opłaty rocznej.

Należność można uiścić bezpośrednio w kasie Urzędu (gotówką) lub na konto Urzędu - Bank Spółdzielczy w Opatowie: 50825010132101000000130002  z adnotacją, że jest to opłata za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu.
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).