Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

„WzMOCnij swoje otoczenie”

23 listopada, 2021
Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0 Nemo5576 - Praca własna / Wikipedia / Przykuta - Praca własna / CC BY-SA 4.0

Ponad 150 tys. zł od PSE na wsparcie projektów z powiatu kłobuckiego 

Najbliższe miesiące przyniosą pozytywne zmiany w powiecie kłobuckim! Dzięki grantom z dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie” w Kłobucku pojawią się m.in. nowe boisko do gry w koszykówkę i plac zabaw, w Miedźnie zrewitalizowany zostanie budynek klubu sportowego GROM, zaś szkoły w Waleńczowie, Konieczkach i Kulejach zaskoczą uczniów nowymi inicjatywami edukacyjnymi oraz miejscami do zabaw i rekreacji.
Gmina Opatów
Opatów (do 1868 gmina Iwanowice) to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).